Masterminds: Payback, Hardcover/Gordon Korman

The thrilling finale to the New York Times- bestselling Masterminds series from middle grade star author Gordon Korman. Perfect for fans of Rick Riordan and James Patterson. After a serious betrayal from one of their former friends, the clones of Project Osiris are on the run again. Now separated into pairs, Eli and Tori and Amber and Malik are fighting to survive in the real world. Amber and Malik track down the one person they think can help them prove

Catre Magazin

Descriere

Masterminds: Payback, Hardcover/Gordon Korman

The thrilling finale to the New York Times- bestselling Masterminds series from middle grade star author Gordon Korman. Perfect for fans of Rick Riordan and James Patterson. After a serious betrayal from one of their former friends, the clones of Project Osiris are on the run again. Now separated into pairs, Eli and Tori and Amber and Malik are fighting to survive in the real world. Amber and Malik track down the one person they think can help them prove

Cumpăra Masterminds: Payback, Hardcover/Gordon Korman online:

LIVRARE GRATUITĂ
prin curier la comenzi de peste 299,99 lei

RETUR GRATUIT
Conform Termeni și condiții

VERIFICARE COLET
Înainte de plată

Drept de retur in conformitate cu art.9 alin.1 din Ordonanță nr.34/2014 privind drepturile consumatorilor in cadrul contractelor încheiate cu profesioniștii, precum si pentru modificarea si completarea unor acte normative, Clientul beneficiază de o perioada de retragere de 14 zile pentru a se retrage dintr-un contract la distanta sau dintr-un contract in afara spatiilor comerciale, respectiv de a returna produsele cumpărate, fără a fi nevoit sa justifice decizia de retragere si fără a suporta alte costuri.

librariaindaco.ro nu poate garanta exactitatea completă a informațiilor afișate pe acest site și nici furnizarea în totalitate a informațiilor de către comercianți. Drept urmare, datorită naturii activităților librariaindaco.ro ca fiind un promotor al unor firme terțe, în cazul unor discrepanțe între informațiile afișate pe site-ul sau anunțurile librariaindaco.ro și cele afișate pe site-ul comerciantului, acesta din urmă va predomina. Prețurile afișate includ toate taxele, preț inclusiv TVA.